Nasza firma to najnowocześniejsze Centrum Ogrodnicze w Polsce z pełną automatyką, stacją meteo i systemem rozsuwanych dachów. Nowoczesna hala zajmuje powierzchnię 5.000 m2.


Centrum Ogrodnicze Żulicki istnieje od 1945 roku, odkąd Edward Żulicki otworzył pierwsze w polskim Kołobrzegu ogrodnictwo. W 1990 r. firma została przekształcona w Centrum Ogrodnicze o powierzchni 15 tyś. m2. Zawiera się w tym bardzo duża kwiaciarnia, w której zatrudniamy pięć wykwalifikowanych florystek, część ogrodnicza, to nowoczesna hala o pow. 5000m2 oraz sklep wędkarski. Firma cały czas się rozwija powiększając swoją powierzchnię, jak również powiększa asortyment oferowanych produktów.

Centrum Ogrodnicze Żulicki to rodzinna firma. Połowę z 20 pracowników łączą więzy rodzinne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji, możemy jeszcze lepiej pomagać naszym klientom.

Nasza oferta handlowa zawiera ponad 50 tys. pozycji.

Naszą misją jest promowanie zieleni, czy to w mieście, przydomowym ogródku, czy balkonie. Ważne jest to, aby nasi klienci czerpali przyjemność z otoczenia w jakim mieszkają.

OFERTA


Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo szeroką gamę produktów ogrodniczych do upiększania domu i ogrodu. Znajdziesz w niej między innymi narzędzia ogrodnicze, ziemię, nawozy, środki ochrony roślin, doniczki, architekturę ogrodową, czy kosiarki. Po ciężkiej pracy w ogrodzie czas na relaks. Najwyższej jakości Grille, wygodne leżaki, komplety mebli ogrodowych zadowolą nawet tych najbardziej zapracowanych.

W Centrum Ogrodniczym Żulicki czeka na Państwa kilka tysięcy roślin sprowadzonych z Włoch, Danii, Holandii, Belgii, czy Niemiec, jak również naszej krajowej produkcji. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy sprowadzać palmy ogrodowe, które mogą przetrwać mrozy sięgające 20 stopni poniżej zera.

Polecamy duży wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, przetworzonych przez nasze florystki w piękne bukiety i kosze. Na wielbicieli roślin rzadkich czekają cisy w formie bonsai, 300-letnie drzewa oliwne i wiele, wiele innych niespodzianek.

W naszej ofercie nie zabraknie również produktów dla domowych zwierzaków. Nasz dział zoologiczny to przede wszystkim bardzo ambitna oferta, profesjonalny personel oraz zamiłowanie do zwierząt.

Zapraszamy.